Grand Theft Auto V Download PL Crack

Grand Theft Auto V Download PL Crack

______________________________________________________________________

Pobierz już teraz GTA V na PC. Download PL dostępny poniżej

Grand Theft Auto V to kolejna część jednej z najbardziej popularnych gier na świecie. Gra pojawiła się w 2013 na PlayStation 3 oraz Xboksa 360 i została wydane jak zwykle przez studio Rockstar North.Rok później gra trafiła także na PC, PS4 i XONE.

W GTA V gracze mogą się wcielić, aż w trzech bohaterow co urozmaica rozgrywkę. Jednym z nich jest Michael ustawiony do końca życia dzięki intratnemu porozumieniu z FIB. Drugim z bohaterów jest Trevor który jest urodzonym recydywistą. Znoszony T-shirt, łysiejący czerep, kompletne szaleństwo w oczach to jego cechy charakterystyczne. Jest Narkomanem i kryminalistą Ostatni z trójki to Franklin ktory dorabia u dilera samochodów luksusowych.

W GTA 5 Gracz ma możliwość przełączania się pomiędzy bohaterami w dowolnym momencie. Postacie polepszają swoje statystyki wykonując poszczególne zadania. Jest tez mozliwośc napadów. Gracz ma pełną swobodę w eksploracji świata. Ponownie do dyspozycji oddano masę pojazdów. W grze pojawią się też standardowo mini-gierki i duża ilość easter eggów.

Wersja językowa: PL
Rozmiar:
35,49 GB
Format:
ISO
Platforma:
PC
Wersja: Pełna
(Crack w zestawie)

Grand Theft Auto V Download PL Crack

Pełna wersja gry GTA V PC pobierz klikając na przycisk powyżej.

1 Comment

Dodaj komentarz

pl_PLPolish
pl_PLPolish